Letošní novinky v nabídce pohyblivých hliníkových pergol RENSON

Hliníkové pergoly RENSON od stejnojmenného belgického výrobce jsou v oblasti zastřešení terasy synonymem pro kvalitu a uživatelská komfort. V letošním roce se nabídka rozrostla o tři modely: Skye, Lapure a Toscane.

 

Střecha i nebe nad hlavou, to obojí Vám dopřeje pergola Skye

První z představovaných novinek, hliníková pergola Skye,  disponuje modulárním a inovativním zastřešením terasy. Střecha je tvořena otočnými hliníkovými lamelami, které lze v otevřené poloze posunout do krajní polohy a tím ldocílit maximálního a otevřeného výhledu. Pergola poskytuje ochranu před sluncem, větrem i deštěm a tak Vám umožní pobyt na terase prakticky kdykoli.

RENSON Skye

Více o pergolách Skye naleznete zde.

 

Pro všechny příznivce jednoduchosti je zde pergola Lapure

Druhá z představovaných novinek, pergola Lapure, poskytuje jednoduše a rychle ochranu před nepříznívým počasí a to díky vodotěsné screenové střeše. Pergola určená zejména milovníkům jednoduchých, minimalistických řešení, se vyrábí ve dvou verzích lišících se provedením nosných sloupků. Z jedné strany je ukotvena k domu a z druhé její konstrukci tvoří právě tyto nosné sloupky.

RENSON Lapure

Více o pergolách Lapure naleznete zde.

 

Pergola Toscane zastřeší i tu největší terasu

Specielně pro velké terasy byla vyvinuta pergola Toscane, poslední z představovaných novinek. Díky svému provedení a konstrukčnímu systému dokáže zakrýt plochu o velikosti až 6,5 x 13 m. Hodí se tak zejména do oblasti gastronomie pro zakrytí restauračních či hotelových zahrádek. Střecha je tvořena posuvnou shrnovací střechou a tak je zakrytí či naopak otevření prostoru dílem okamžiku a personál prakticky nezatěžuje.

RENSON Toscane

Více o pergolách Toscane naleznete zde.

nahoru