Jedna z našich prvních letošních realizací

Náročný a složitý rok 2020 se blíží ke konci a my jsme se rozhodli bilancovat - představit vám postupně vybrané zajímavé realizace letošního roku. Ukázalo se, že spousta zákazníků letos skutečně upřednostnila dovolenou doma a uspořené peníze se rozhodla investovat do nákupu kvalitního zastínění své terasy a to jak ve formě bioklimatické pergoly, tak i v podobě stále populárnějších slunečních plachet.

Ačkoliv se může zdát, že zahájení sezóny pobytu venku je až za dlouho, nenechte se ošálit, podzim začíná mílovými kroky dohánět zimu a jaro pak na sebe nenechá dlouho čekat. V podstatě už nyní, v případě vážného zájmu, je ideální období zahájit jednání o vaší budoucí pergole či sluneční plachtě, pokud tedy chcete příští sezónu trávit co nejčastěji na terase svého domu v pohodlí a komfortu bez ohledu na počasí, kontaktujte nás už nyní.

Hliníková pergola Renson Camargue v Kladně

Díky instalaci v březnu stihli majitelé celou sezónu

Jedněmi z prozíravých majitelů budoucí pergoly byli investoři z Kladna, kteří díky včasnému zahájení jednání již v prvních jarních dnech tohoto roku mohli okusit výhody pergoly Renson Camargue. Vzhledem k tomu, že dům se nachází ve velmi větrné lokalitě, majitelé jako doplněk zvolili 3 screenové rolety ze všech volných stran pro maximální komfort při nepříznivém počasí. Pergola je také opatřena integrovaným osvětlením v lamelách pro pobyt ve večerních hodinách. Samotná instalace pergoly pak ve finále probíhala pouhý den.


špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon