Naše první sluneční plachta Soliday CS TWIN

Všechno je jednou poprvé. První cesta do školy, první láska, první auto. A přestože jsme již zrealizovali opravdu hodně pergol a slunečních plachet, i u nás nastalo jedno nové "poprvé". A tím je naše první namontovaná sluneční plachta Soliday CS TWIN!

Skutečně velká sluneční plachta vhodná pro gastronomická zařízení

Maximální parametry této sluneční plachty jsou skutečně úctyhodné. Maximální plocha 110 m2, zastínění o délce až 14 m! Takovéto rozměry ocení skutečně zejména majitelé gastronomických provozoven, kteří budou chtít dopřát maximáloní komfort svým hostům i v skutečně horkých slunečných dnech.

Soliday CS TWIN v Plzni

Plachty se ovládají pomocí dálkového ovladače, jako ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami jsme také instalovali větrné čidlo se solárním článkem. Jedná se o zahrádku firemní jídelny německé společnosti ZF Engineering Plzeň, celková plocha zastínění činí v tomto případě 61 m2. Instalace i takto rozměrné plachty probíhala pouhé dva dny.

Plachta směrem do zahrady je orientována na východní stranu, z tohoto důvodu jsme na ni navíc istalovali snižovací mechanismus, aby nízké sluníčko plachtu nepodsvěcovalo a nesvítilo tak zaměstnancům na záda.


špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon