Pro maximální pohodlí návštěvníků zahradní restaurace

Jednou z našich nejzajímavějších a nejhezčích realizací je bezpochyby instalace sluneční plachty v prostorách zahradní restaurace v Riegrových sadech v Praze na Vinohradech, která proběhla letos na jaře a jako její první zatěžkávací zkoušku si vybrala velkoplošné projekce z probíhajícího Mistrovství světa v hokeji.

Sluneční plachta SunFurl v Praze na Vinohradech

Poradíme si i tehdy, když nelze kotvit do země

Sluneční plachta SunFurl je zajímavá zejména svou velikostí, je totiž vyrobena v maximálním možném rozměru a to je úctyhodných 105 m2! Hřídel pro navíjení plachty je dlouhá 14 m a každé křídlo má vyložení 7,5 m. Další zajímavostí je, že jsme nesměli kotvit do země. Z tohoto důvodu jsme nechali vyrobit ocelové koše, které jsou bezpečně zatíženy betonovou dlažbou o váze 2 tuny na jeden sloup. Plachta se samozřejmě ovládá elektricky a je vybavena větrnou ochranou a dálkovým ovládáním. Instalace probíhala ve dvou etapách, nejprve instalace konstrukce v první a následně instalace plachty v druhé etapě.

Naši hokejisté sice na MS nedopadli nejlépe, ale všichni fanoušci a návštěvníci restaurace si fandění užili díky této plachtě i v horkých slunečných dnech na maximum!


špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon