O nás

Společnost Apagon

Naše působení v oblasti stínící techniky sahá do hluboké historie. Oboru se věnujeme již od roku 2000 a za tuto dobu jsme načerpali bohaté zkušenosti, které se snažíme plně využít ve prospěch našich zákazníků.

Jak šla historie firmy APAGON

Společnost APAGON jsme založili v roce 2011 s cílem nabízet široké portfolio produktů stínící techniky pro zkvalitnění vašeho života doma i venku. V naší nabídce byly výrobky různých společností od žaluzií a rolet až po pergoly. Postupem času jsme začli razit cestu specializace a v současné době se orientujeme na pergoly a sluneční plachty.

Jedním z důvodů byla sázka na vysokou kvalitu a udržitelnou hodnotu nabízených produktů, druhým i záměr podílet se na kvalitní architektuře, kterou tyto výrazné designové prvky jednoznačně podporují. Tomuto rozhodnutí odpovídala i volba našich partnerů, jejichž špičkové výrobky patří v oboru k tomu nejlepšímu na trhu: pohyblivé hliníkové pergoly belgické společnosti RENSON, hliníkové pergoly německé značky WAREMA.

Vysoký standard nabízených služeb

Pokud prodáváme špičkové a kvalitní výrobky, musí tomu odpovídat i úroveň našich služeb. Samozřejmostí jsou naši plně proškolení technici či využívání nejmodernější techniky jako je např. zaměření pomocí laserové technologie. Pokud si vyberete námi nabízené výrobky, garantujeme nadstandardní kvalitu přípravných prací, výrobků, montáže i následných poprodejních služeb.

 

špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon