Když pergola nepotřebuje žádné sloupky

Ani v této složité době neustáváme v naší činnosti a intenzivně připravujeme realizace projektů pro naše zákazníky. Vždyť terasa u svého domu či bytu bude asi na dlouho jedním z mála zcela bezpečných míst, kde si můžeme nerušeně odpočinout venku a ve společnosti svých blízkých. Proto pokud zvažujete realizaci zastínění své terasy v podobě hliníkové pergoly nebo sluneční plachty, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se jí začneme hned věnovat.

Zároveň pokračujeme s představování zajímavých realizací z nedávné doby. Dnes bychom vám rádi ukázali pergolu Algarve Roof se zajímavým bezsloupkovým řešením.

SunFurl RES/A1

Pergola Algarve Roof integrovaná do střešních otvorů

Zajímavou realizaci zastínění venkovního posezení zvolili majitelé moderního domu v Mladé Boleslavi. Již v době projektování domu se počítalo s integrací pergoly do otvorů dominantního přesahu střechy. Vzniklo tak zcela originální bezsloupkové řešení, kdy odvody dešťové vody jsou integrovány do obvodových stěn nemovitosti. Výsledkem je harmonický a ničím nenarušený architektonický celek s velmi praktickým využitím dle potřeb majitelů a aktuálního počasí. Instalace této pergoly trvala 2 dny.

špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon