Montáž hliníkové pohyblivé pergoly je opravdu hodně rychlá

Ne vždy je možné realizovat novou pergolu v době dokončovacích prací rodinného domu. Ať už jsou na vině ekonomické důvody či cokoli jiného, k realizaci pergoly je možné přistoupit kdykoli později za "plného provozu". Spousta majitelů rodinného domu však ne úplně nadšeně vzpomíná na dobu stavby svého obydlí a představa přítomnosti další montážní firmy realizující jejich novou pergolu pro ně není nikterak příjemná. Není se však čeho obávat, vše probíhá opravdu rychle a skoro neznatelně.

Jak dlouho budete čekat na svou novou pergolu

Pojďme se podívat, jak dlouho bude trvat, než si budete moct užívat pobytu na terase kryté novou pergolou od úplného začátku. V první fázi dojde k zaměření pergoly, a to je opravdu otázka chvilky, během 1 až 2 hodin naši vyškolení pracovníci zaměří všechny důlěžité míry potřebné k výrobě pergoly. Výroba a dodání jsou odvislé od vybraného výrobce a také od sezóny, kdy pergolu objednáte. Nejčastěji je potřeba počítat s dobou mezi 4 až 6 týdny. Příprava pro instalaci pergoly je pokaždé zcela individuální, vždy se realizuje v průběhu výroby pergoly, takže se tím dodávka vůbec neprodlužuje. Poslední fází je samotná montáž, ta nejčastěji trvá jeden den.

Užívejte si výhod hliníkových pohyblivých pergol

Hliníkové pohyblivé pergoly přinášejí svým majitelům spousty výhod. Jedná se o estetický prvek, který díky prakticky neomezeným možnostem výběru barevnosti zapadne designově do jakékoli architektury. Díky pohyblivému zastřešení s možností manuálního či motorického ovládání pomocí dálkového ovládání nebo prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu si dokážete terasu přizpůsobit prakticky okamžitě aktuálním klimatickým podmínkám a tak si pobyt na terase prodloužíte bez ohledu na rozmary počasí. Samozřejmostí je ochrana terasy v létě před sluncem, v deštivých či větrných dnech zas naopak pergola chrání před deštěm či chladem, a to i díky možnosti výběru dalších doplňků.
Pokud vás zaujali naše hliníkové pohyblivé pergoly, pošlete nám poptávku

Snad jsme vás přesvědčili, že realizace nové pergoly se není potřeba vůbec obávat. Pokud vás některá z námi nabízených pergol zaujala, pošlete nám zcela nezávazně vaši poptávku a my se jí začneme hned zabývat.

špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon