Pokračujeme v představování našich letošních zdařilých realizací

Posezení na zahradě v blízkosti vodní plochy, ať už u jezírka či bazénu, to je bezpochyby velmi příjmený způsob relaxace, Nicméně letošní horké letní dny ukázaly, že bez kvalitního zastínění se asi v takovém případě neobejdeme. To si řekli majitelé rodinného domu v Újezdě nad Lesy, když se rozhodli pro realizaci pergoly Renson Camargue vč. bohatého příslušenství.

Pergola Renson Camargue v Újezdě nad Lesy se stala dominantou zahrady

Jedná se o příklad toho, kdy není pergola instalována přímo k domu a krásně se vyjímá jako solitér v zahradě.

Renson Camargue v Újezdě nad Lesy

Majitelé se rozhodli pro realizaci pergoly v blízkosi bazénu. Jedním z bodů zadání bylo i odhlučnění nedalekého tepelného čerpadla, které bazén ohřívá, proto z této strany byla nainstalována pevná hliníková stěna Linius vč. izolace. Ze dvou stran byly instalovány posuvné panely s dřevěnou výplní pro vytvoření soukromí před sousedy, z čelní strany byla použita screenová roleta tak, aby měli majitelé neustálý kontakt s bazénem a díky průhlednosti rolety i v případě, když bude zatažena. Pro příjemné večery bylo do střešních lamel použito integrované osvětlení.

Přestože stavba vypadá poměrně složitě, instalace našim technikům trvala pouhé 2 dny a ihned po té mohli majitelé využít výhod, které jim pergola Renson Camargue nabízí. A že si ji letos v létě opravdu užili!

špičková stínící technika špičková stínící technika

Špičková stínící technika

Objednejte si naše služby při plánování nového domu, jeho rekonstrukci nebo jen pro dodatečné úpravy...

více o společnosti Apagon